Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 27.05.2017

Ayrılık bitirdi

Ayrılık bitirdi
Memet Özer'e ayrılık yaramadı... Geçtiğimiz hafta 12 yıllık eşi Tülin Şahin'le boşanan Özer, önceki gece Asmalımescit'te efkarlı görüntüler sergiledi. Nova isimli mekanda eğlenen ünlü yemek şefi, çıkışta ayakta durmakta güçlük çekiyordu. Şahin'le ilgili sorular karşısında "Biz anlaşarak boşandık. Kavga etmedik, ihanet de yok" diyen , ardından bir anda öfkelendi.

BİNER BİNMEZ UYUDU
Etrafını saran sokak çalgıcıları ve muhabirlere küfürler yağdıran Özer, daha sonra başka bir mekana girdi. Burada yarım saat kalıp kahve içen Memet Özer, çıkışta ise görevlilerin yardımıyla taksiye bindirildi. Araca biner binmez uyuyakalan Özer'in bu halleri, "Tülin Şahin'le boşanması, ünlü şefi dağıtmış" dedirtti.


Tülin Şahin ve Memet Özer'in boşanma nedeni olarak ortaya birçok farklı iddia atıldı. Kimileri ihanet, kimileri çocuk dedi... Ancak Özer'in önceki akşam Beyoğlu'nda sergilediği görüntüler, "Evliliği bitiren ünlü şefin alkol bağımlılığı" iddiasını kanıtlar gibiydi...

Halil ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.