Bugünkü
Takvim

Paris terapisi

, 10 yıllık evliliğini bitirdikten hemen sonra Paris'e gitti. Ertan, ayrılık süreciyle ilgili de 'Kadın olarak ailemi korumaya çalıştım, çırpınıp durdum' dedi

  • Saklambaç
  • 19.10.2015
ABONE OL
Paris terapisi
Cemiyet hayatının gözde çifti Siren Ertan ile Gökhan Çarmıklı, geçen hafta 10 yıllık evliliklerini tek celsede sonlandırdı. Çarmıklı'dan 3 buçuk milyon lira tazminat alan ve Ulus'ta birlikte yaşadıkları evlerini ise eski eşine bırakan Siren Hanım, boşanmanın hemen ardından Paris'e gitti. Arkadaşlarıyla çok sevdiği kentte ayrılık terapisine giren , boşanmayla ilgili suskunluğunu da sosyal medyadan bozdu. İnstagram profilindeki 'Çarmıklı' soyadını da kaldıran sosyetik tasarımcı, şu cümlelerle hislerini anlattı:

'EVİMİZ KAPKARAYDI...'
"Ülkem kapkaraydı, bizim evimiz karaydı, hiçbir şey paylaşmak istemedim bir süredir. Bugün bir takipçim 2 ay kadar önceki paylaşımıma 'Boşanacağınızı bile bile neden inkar ettiniz?' diye yazmış. Ama o gün gerçekten bilmiyordum ki. İnsan çözemediği sorunları ve çok sevdiği birinden ayrılma fikriyle yüzleşmek istemiyor bazen sanırım. Kadın olarak hâlâ aileni koruma iç güdüsü de oluyor içinde. Çırpınıp duruyorsun işte. Ama artık lütfen bu konuyu kapatalım. İkimiz için de zor zamanlar. Anlayışa ihtiyacımız var. Her şey gönlünüzce olsun."KİTAPLA ARINMA
Siren Ertan, bu zor zamanlarında sosyetik dostu Sanem Tezman'ın tavsiyesi olan 'Kral Kaybederse' adlı kitabı okuyor. Sosyetik tasarımcı Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun arka kapaktaki "Hiçbir şey için geç değil" yazısının da çok önemli olduğunu söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.