Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 26.02.2015

Ağır konuk

ve sevgilisi Öykü Gürman'ın önceki akşam ağır bir misafiri vardı. Çift, uzun süre sonra Türkiye'ye dönen merhum Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya'yı ağırladı

Ağır konuk
Oynadığı dizinin kadrosundan ayrılan ve İstanbul'a dönen Yavuz Bingöl, önceki akşam sevgilisi Öykü Gürman ve rahmetli Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya ile birlikte Cihangir'de görüntülendi. Sokak ortasında sohbet eden grup, flaşlar patlayınca kısa süreli şaşkınlık yaşarken Bingöl, gazetecilerin sorduğu sorulara cevap verdi.

'HASRET GİDERDİK'
Diziden kendi isteğiyle ayrıldığını söyleyen Bingöl, yanında bulunan ve uzun süredir Türkiye'den uzak olan Gülten Kaya'yı gazetecilerle tanıştırdı. Bingöl, "Gülten Hanım, rahmetli Ahmet Kaya'nın eşidir. Uzun yıllar oldu, kendisiyle görüşememiştik. Hasret giderdik" dedi. Üçlü daha sonra Cihangir'de bir mekana giderek sohbet etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.