Bugünkü
Takvim

Şen dulu kaptı

  • Saklambaç
  • 30.07.2014
ABONE OL
Şen dulu kaptı
Yaklaşık bir aydır Gümüşlük'te tatil yapan ünlü reklamcı Yiğit Şardan'ın eski eşi Çiğdem Doğu, ile ünlü oyuncu Sermiyan Midyat aşk yaşamaya başladı. Aşk, önceki akşam Bodrum'daki bir gece kulübünde gün yüzüne çıktı.

Mekanda
samimi bir şekilde eğlenen sosyetik güzel ile Midyat, ertesi gün ise Gümüşlük açıklarında demirlenen bir yatta arkadaşlarıyla görüntülendi. Çiğdem Doğu; Sermiyan Midyat'ın esprilerine kahkahalarla karşılık verdi.

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Bu kadar fırıldağın arasında birde siyaset yapıyor çakal,şardanın artık temizleyici.Yarın çıkar utanmadan feodalite,dikta diye,onu izleyen maymunlarına muz atar,o beyinsizlerde Başbakana çakıyor zannedip sevinç naraları atar.uyanın adam sizin gibi koyunların sayesinde malı götürüyor,sizin malınız adam gözünüzün içine bakarak tıkınıyor,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.07.2014 01:34
ne sermiyan mış ne sermiyan mış

son dul bükücü mübarek

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.07.2014 02:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.