Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.07.2014

Teo'yu motive etti!

Teo'yu motive etti!
Teoman, Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde İstanbullular'ı Rock müziğine doyurdu. Hayranları, 'ın dünden bugüne sevilen parçalarına hep bir ağızdan eşlik etti. Şarkıcının sahne şovunu izlemeye gelenler arasında Meltem Cumbul, Ceylan Çapa, Deniz Akkaya ve Ömür Gedik gibi ünlü isimler de vardı.

Konseri
ön sıradan izleyen Deniz Akkaya, bir dönem aşk yaşadığı Teoman'ı motive etmeyi ihmal etmedi. Konser öncesi kulise giderek Teo ile hasret gideren Akkaya, eski aşkının şarkılarıyla hop oturup hop kalktı. Şarkıcının eşi Ayşe Kaya ise konsere gelmedi.

Halil ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.