Bugünkü
Takvim

Cennet tarifesi

Lahmacun ve ayranı 60 liradan satan işletmecileri, yine tarifeyi kabarttı. 'ndaki bir otelde masaj yaptırmanın saati 450 lira, 80 dakikalık ücreti ise 800 lira!

  • Saklambaç
  • 21.07.2014
ABONE OL
Cennet tarifesi
Bodrum'da lahmacun ile ayran yeme keyfinden sonra şimdi de masaj keyfinin bedeli dudak uçuklattı. Aralarında Oya- Bülent Eczacıbaşı, Diana-Ferit Şahenk, Caroline-Mustafa Koç gibi Türkiye'nin en zengin çiftlerinin evlerinin de bulunduğu Cennet Koyu'ndaki bir otel; fiyatlarını buna göre belirledi.

SOSYETENİN YENİ TRENDİ
İstanbul ve Bodrum'un en lüks yerlerinde bile masaj yaptırmanın 50 dakikası 150 lira olurken; Cennet Koyu'ndaki Mandarin Oriental Otel'de aynı hizmet 450 liradan sunuluyor. Yine aynı otelde 80 dakika masaj yaptırmak isterseniz bir işçinin asgari ücreti olan parayı yani 800 lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Bu uçuk fiyatlara rağmen hafta sonları tıka basa dolu olan otelin SPA merkezine gitmek isteyenler günler öncesinden randevu alıyor. Sosyetiklerin yeni trendi olan 'ndaki bu otelin SPA merkezine gidenler arasında; Eczacıbaşı çiftinin de olduğu söyleniyor. Bu arada 'da birbiri ardına açılan SPA ve detoks konseptli oteller, sosyeteden büyük ilgi görüyor.

EN SADIK MÜŞTERİLER
Oya ve , evlerinin de bulunduğu otelin SPA merkezinin en sadık müşterileri arasında yer alıyor.

Naomi Campbell ve Kate Moss; Bodrum'da kaldıkları detoks merkezinde 1 saat masaj yaptırmak için 150 lira ücret ödemişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.