Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.04.2014

Bayram çocuğu

, dün büyük sevinç yaşadı. Yaş günü 23 Nisan'a denk gelen ünlü şovmenin keyfi, oğlunun yaptığı jest ve aşkının yanında olmasıyla katlandı

Bayram çocuğu
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, sadece Türkiye'de değil dünyanın birçok yerinde coşkuyla kutlandı. 23 Nisan'ı en mutlu geçiren isimlerin başında ise Cem Yılmaz geldi. Dün aynı zamanda yaş günü de olan ve 41 yaşına giren ünlü komedyen, twitter'dan şöyle doğumgünü mesajı yolladı:

'ASLAN KEMAL' POZU
"23 Nisan doğumgünüm. Hem ulusal hem çocuk olmam bu yüzden... Yaş 41. Hep birlikte nice güzel yıllara canım kardeşlerim." 'ın keyfi, oğlu Kemal'in çektirdiği bir fotoğrafla ise iyice katlandı. Yılmaz, çiçeklerle "İyi ki doğdun babam" yazısı önünde poz veren Kemal'in pozunu paylaşıp "Aslan Kemal" dedi. Bu arada doğumgününü Avustralyalı sevgilisiyle birlikte İstanbul'da kutlayan ünlü komedyen, böylece 23 Nisan'ı çocuklar gibi neşeli geçirdi.

AŞKIYLA KUTLADI
Şu sıralar vaktinin büyük bir kısmını Avustralyalı sevgilisiyle birlikte geçiren Cem Yılmaz, yeni yaşına da yeni aşkıyla birlikte girdi. Kemal'in çiçeklerle yazılan 'İyi ki doğdun babam' yazısı önünde çektirdiği bu fotoğraf; Yılmaz'ı mutlu etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.