Bugünkü
Takvim

İşte Burcu'nun esmeri

, Çeşme tatilinde aşka geldi. Güzel sunucu, bir süredir aşk yaşadığı işadamı ile ilk kez Alaçatı'da poz verdi ve 'Mutluyum' dedi

  • Saklambaç
  • 20.05.2013
ABONE OL
İşte Burcu'nun esmeri
Ekranların güzel sunucusu Burcu Esmersoy, aradığı aşkı işadamı Sami Kiresepi'de buldu. Bir süredir aşkını gizlice yaşayan Esmersoy, poz vermeme kuralını Çeşme'de bozdu. İşlerinden fırsat bulur bulmaz soluğu Çeşme'de alan , önceki gün Alaçatı'da objektiflere takıldı. Sevgilisiyle bir mekanda oturduktan sonra Alaçatı sokaklarında gezen güzel sunucu; böylece ile de ilk yan yana pozunu vermiş oldu. Güzelliği ve şıklığı kadar neşesiyle de dikkat çeken Burcu Esmersoy, şunları söyledi: "Şu anda mutluyum. Saklayacak bir şey yok; onun için artık birlikte rahatça geziyoruz." Bu arada Santa Firma İlaç Sanayi A.Ş'nin patronu olan Sami Kiresepi; eski eşi Alexis Nina Kiresepi'nin kendisine açtığı 12 milyon lira tazminat talepli boşanma davasıyla gündeme gelmiş; ancak genç işadamı sadece aylık 5 bin lira nafaka ile boşanmıştı.

İLAÇ GİBİ SEVGİLİ
Sami Kiresepi; genç yaşında Santa Firma İlaç Sanayi A.Ş.'nin patronu olmayı başardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.