Bugünkü
Takvim

Talk of the town

  • Saklambaç
  • 17.03.2013
ABONE OL
Talk of the town
Utangaçlığı tuttu
Sempatik oyuncu , sevgilisi ile birlikte Nişantaşı'nda sarmaş dolaş yürürken görüntülendi. Flaşların patlamasıyla şaşkına dönen ikili, "Evlilik düşünüyor musunuz?" sorusu karşısında utangaç tavırlar sergiledi.

DEDOVA MUTLU

Rus asıllı oyuncu Eva Dedova ve Cansu Taşkın önceki gün Nişantaşı'nda gezintiye çıktı. Mağazaları gezip alışveriş yapan Dedova, yeni bir film projesinde rol alacağını söyledi. Cansu Taşkın ise şimdilik beklemede olduğunu söyledi.

KALDIRIM MÜ- HENDİSİ
Manken ve oyuncu Yeliz Öney, önceki gün alışveriş yapmak için soluğu Akmerkez'de aldı. Fazla iş olmadığı için kendisine vakit ayırdığını söyleyen Öney, "Eskisi gibi iş olmadığı için ben de bol bol geziyorum. Yakında kaldırım mühendisi olacağım" diyerek espri yaptı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.