Bugünkü
Takvim

Ateşkes

Magazin dünyasının 'ezeli düşmanları' ile , barıştı. 14 yıllık küslükte birbirleri için ağır sözler sarf eden ikilinin ateşkesi, olay yarattı

  • Saklambaç
  • 19.05.2012
ABONE OL
Ateşkes
Kavgalarıyla yıllardır magazin gündemini meşgul eden ile , twitter'da ateşkes imzaladı. Barış; Ergen'in "3-5 düşmanım var bildiğim, bilmediğim ama hissettiğim. Mutlu olsunlar, sevinsinler" cümlesiyle başladı.

Gülben Ergen'in bu sözlerine Seren Serengil de twitter'dan cevap verdi: "Kimseye düşmanlığım yok. Sevdiklerime kızarım onlara kırılırım... Gülben, demeyeli 14 sene olmuş." Ezeli düşmanların yıllar sonra gelen ateşkesi, twitter'da da büyük yankı uyandırdı.

SAVAŞ NEDEN ÇIKTI
Gülben Ergen 1987'de Seren Serengil'in desteği ile Stardust Gazinosu'nda çalışıyordu. Serengil'in iddiasına göre Ergen, bu yıllarda Seren Serengil'in 5 yıl büyük aşk yaşadığı işadamını elinden aldı. Ve kavga başladı!

ŞOK BARIŞA YORUMLAR
Seren Serengil ve Gülben Ergen'in barışması için uzattıkları zeytin dallarına acıyorum!
Bu barış sonrası Seren'in köpeği Tiny'nin kemikleri sızlıyordur. Hayvan senelerce 'Gülben' denilince havladı.
Bu barışma bana magazin dünyasının tam bir maskeli balo olduğunu bir kez daha hatırlattı!
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.