Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.05.2012 Gazete
ABONE OL

Büyü'k aşk

Sinem ile Arda barıştı. Keramet ise nefeste saklıydı! İddiya göre güzel oyuncu saati 8 bin lira olan sosyete hocasına gidip büyü yaptırdı!

Büyü'k aşk
Renkli dünya, 2.5 yıl önce ünlü kalpleri bir araya getirdi! Sinem Kobal, rol icabı değil "essahtan" yeşil sahalara girdi. Sarışın güzel, futbolcu 'ın kalbini fethetti. İlk başta bu aşka kimse ömür biçmedi. Ama Sinem ve Arda, 2.5 yılı devirdi. Herkes "Evlilik yakın" dedi. Ne var ki bu tahmin yetmedi. Arda, İspanya'nın Atletico Madrid takımına transfer olunca, araya ayrılık girdi. Ve çift 2 ay önce ayrılık kararı verdi. Araya dostlar, aileler girdi, ikna edilen ikili "Geçmişi unutup barışalım" dedi. İşte vatandaş Sinem- Arda arasında gidip gelirken şok bir iddia magazin gündemini hareketlendirdi. İddiaya göre Sinem, Arda'dan ayrılınca yakın dostu 'a gitti. "Demet abla bana bir çare" deyip fikir istedi. Akbağ da Sinem'e ünlü bir hocanın telefonunu verdi. Sinem, saati 8 bin lira olan bu hocanın yanına gitti.

RESMİNE BAKA BAKA...
İddiaya göre "Hocam Arda'yla beni barıştır" dedi. Sinem'in isteğini kabul eden hoca, 40 kişilik ekibiyle "Nefese kuvvet" dedi. Hoca ve ekibi 2 ay boyunca Arda'nın resmine bakıp bakıp üfledi. 2 ay sonunda ise Arda ile Sinem tekrar bir araya geldi. Keramet hocada mı yoksa çiftin sevgisinde mi o ise bir soru işaretiydi....

GEÇMİŞ OLSUN!
Arda ve Sinem bir araya geldi. Büyü de peşlerindeydi. Ancak nefesten medet uman yalnızca onlar değildi. İddiaya göre de 7 yıl önce ile evlenmek için bir hocanın peşine düştü. Ergen, ünlü bir dostunun tavsiyesi üzerine Sakarya'daki hocaya gitti. Çünkü Gülben, Mustafa ile evlenmeyi çok istiyordu. Çift evlendi. Ancak bu evlilik 7 yıl sonra geçtiğimiz Nisan ayında bitti.

SANAL ALEM KARIŞTI
* Sinem ile Arda'nın büyülü aşkı, internet camiasında da günün en çok konuşulan konusu oldu. İlginç iddia ile ilgili şu yorumlar yapıldı:
* Bu kadın Arda'yı büyüyle elinde tutacağını sanıyorsa yanılıyor, büyü bozulur gerçekler ortaya çıkar. Arda terk ederse napacak!
* Aşkta büyü olmaz seviyorsa yanında olur sevmiyorsa yapacak bir şey yok.
* Hoca o kadar okumuş üflemiş, kesin yaza düğün var!
* Şimdi bu tekrar birlikte olma kararı büyücünün mü yoksa Arda'nın mı? Gel de çık işin içinden:)
* Sinem fıstık gibi kız. Büyüye mi ihtiyacı var.
* Hocaların işi baya uzun sürmüş.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.