Bugünkü
Takvim

Sokak şovmeni

Şovmen , sokak ortasında elinde içki bardağıyla görüntülendi...

  • Saklambaç
  • 29.09.2011
ABONE OL
Sokak şovmeni
Şovmen , herkese örnek olması gerekirken, tam tersi bir davranışta bulundu. Yılmaz, önceki gün 'nde kız arkadaşıyla yürürken objektiflere takıldı. Ancak Yılmaz'ı, görenler gözlerine inanamadı. Çünkü ünlü şovmenin elinde içki bardağı vardı. Etiler'in en kalabalık caddesinde elinde içki bardağıyla yürüyen Ceyhun Yılmaz, yaptığını da belgeledi! Elinde içkisiyle kız arkadaşının fotoğrafnı çeken Yılmaz'ın bu hareketine kimse anlam veremedi.

PAKET YAPTIRMIŞ!
Ceyhun Yılmaz'ı bu halde görenler, "Olacak iş değil. Yarım kalan içkisini paket yaptırmış, sokakta içiyor" demekten kendini alamadı.

Rezaletini ELİYLE BELGELEDİ
Kafasına taktığı beresiyle dikkat çeken Ceyhun Yılmaz, kız arkadaşının onlarca fotoğrafını çekti.


Aydın HAMZA

kalan karakter 1000

ceyhun ceyhun

adam elinde sigarasıyla da dolaşır içkisiyle de dolaşır kimseyi de ilgilendirmez..

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 05.10.2011 18:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.