Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 26.09.2011

Altın gibi festival

Altın Koza Film Festivali'nde ve Ailesi filmi tüm ödülleri topladı

Altın gibi festival
18. Adana 'nde ödüller dün gece 'ın muhteşem konseriyle taçlanan bir etkinlikte verildi. En İyi Film Ödülü'nü yönetmen Onur Ünlü'nün ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi filmi aldı, Cemil Ağacıkoğlu ise Eylül filmiyle En İyi Yönetmen Ödülü'ne layık görüldü. Yılmaz Güney Özel Ödülü'nü ise Özcan Alper'in "Gelecek Uzun Sürer" adlı filmi kazandı. En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü'ne Görkem Yeltan'la (Eylül) birlikte Vücut filmindeki oyunuyla layık görülerek Altın Koza'yı paylaşan Hatice Aslan, "Bu ödülü inandığı yolda ilerleyen herkes adına alıyorum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.