Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 28.06.2011

'den ayrılık

Reyting rekortmeni 'deki rol, ayrılıkla sonlandı... , kendisine 'Çakma Ezel' diyen eşi Evren'den boşandı.

Ezel'den ayrılık
Yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorlarını alt üst etti. Her bölümü, hafızalara kazınan bir kahramanı meydana getirdi. atv'nin reytin rekorları kıran dizisi yine rekorla veda ederken, geride hayata dair bir hikaye bıraktı. Diziden geriye kalan öykünün kahramanı ise 'in gençlik hali Ömer'i oynayan 'di. İsmail Filiz, 5 yıllık eşi 'den ayrılma kararı aldı. Genç çiftin ayrılmasına giden süreç ise "magazinsel" yoldan başladı. İddiaya göre Evren Filiz, bir magazin programına verdiği röportajda eşi için "Çakma Ezel" ifadesini kullandı. Genç kadının "Eşim şöhret sevdasına kapılıp beni unuttu" ifadeleri de bardağı taşıran son damla oldu. Eşinin açıklamalarına sinirlenen İsmail Filiz, soluğu İstanbul Beykoz Aile Mahkemesi'nde aldı.

BÖLÜM BAŞINA 2 BİN 500 TL
Ve 1.5 yıl süren dava önceki gün sonuçlandı. Hakim, çocukları olmayan çifti eşit kusurlu görerek boşadı. Davada Evren Filiz 350 bin lira tazminat isterken, İsmail Filiz mahkemeye babasının yanında asgari ücretle çalıştığını belirtti. Filiz, Ezel'de oynarken de bölüm başına 2 bin 500 TL aldığını söyledi. Bu arada Evren Filiz, daha önce de ilginç iddialarıyla magazin gündemine gelmişti. Evren Filiz, "Eşim çevresine bekar olduğunu, hayatında kadın bulunmadığını söylüyormuş. Oysaki 5 yıldır benimle evli. Eşim şöhret sevdasına kapıldı" demişti.


Gülcan DEMİRCİ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.