Bugünkü
Takvim

Yılın sapığı

Geçtiğimiz günlerde 'yılın babası' seçilen Michael Lohan'ın aktris kızı 'ı küçükken taciz ettiği öne sürüldü!

  • Saklambaç
  • 24.02.2011
ABONE OL
Yılın sapığı
Küçük yaşlarda adım attığı Hollywood dünyasında oyunculuğu ve güzelliğiyle kısa sürede şöhreti yakalayan , son yıllarda skandallar kraliçesi olmuştu. Lezbiyen ilişkileri, boy gösterdiği marjinal partiler ve verdiği frikiklere 'uyuşturucu' tedavisini de ekleyen seksi aktris, geçtiğimiz aylarda 'uyuşturucu kullanmak' yüzünden yargılanıp ardından tedavi görmüştü. Kızının bu zor döneminde yanında olan Michael Lohan ise geçtiğimiz günlerde "Yılın babası" seçildi. Lohan'ın bu unvanı almasında; "Kızımın uyuşturucu kullanmasının suçlusu benim" diyerek çıkardığı günah etkili olmuştu!

YANIT VERMEDİ!
Lindsay Lohan'ın skandallarla dolu hayatının altından ise bir dram çıktı. İddialara göre; ünlü aktris; küçük yaşlarda babası Michael Lohan'ın tacizine uğradı. Evden kurtulmak için küçükyaşta Los Angeles'a gelen Lindsay Lohan, burada Hollywood alemine daldı. Michael Lohan ise iddialar karşısında hâlâ suskun.

SKANDALIN DİĞER İSMİ!
'la yaşadığı lezbiyen ilişkiyi açıklayarak şaşkınlık yaratan Lindsay Lohan'ın bu skandallarla dolu yaşamının nedeni babası... Lindsay Lohan, şimdilerde kendisine küçükken tacizde bulunduğu iddia edilen babası için, "Bu hale gelmemde suçlu babam. Çok içer, sürekli hapse girer ve annemi sürekli döverdi" açıklaması yapmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.