Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 31.01.2011

Yüzde yüz gerçek

Yüzde yüz gerçek
ABD'de büyük ilgi gören adlı şova konuk olan yine şaşırttı. Kızkardeşi Kourtney ile birlikte rol aldıkları reklam filimi hakkındaki soruları yanıtlayan Kardashian, göğüsleriyle ilgili sorulara da dürüstçe cevap verdi. Göğüslerine silikon taktırıp taktırmadığı uzun süre tartışılan ünlü porno yıldızı, "Göğüslerim gerçek, hem de yüzde yüz gerçekler" dedi. Büyük göğüsleri yüzünden gençlik döneminde sıkıntılı günler geçirdiğini belirten Kim, "Büyüdüğümde muhteşem olduklarını anladım" dedi. Kourtney Kardashian ise; "Benimkiler sahte. Kim'e özenip büyüttüm" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.