Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 06.01.2011

Dayı'nın tek rakibi Polat

'ın özlü sözleri, Ezel'in 'sının efsane cümlelerinin en büyük rakibi

Dayı'nın tek rakibi Polat
Yayınlandığı günden beri fenomen olan 'nin baş kahramanı 'ın ilk bölümden itibaren sarf ettiği özlü sözler, dilden düşmüyor. Bu sözler, Ezel'in 'sının en büyük rakibi...

İşte Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat'ın söylediği sözlerden bazıları: "Haddini bilmek, az sonra ölecekmiş gibi yaşamaktır." "Herkes kendi şansını kendi yaratır, ancak beceriksizler şans için yalvarır." "Çok isteyen değil, bedelini ödeyen alır."

"Yaşamak için yalvarmadık, ölmek için de yalvarmayız." "Sadece var olanı sevmez insan.

Anılarını, geçmişini sever, ilklerini sever, sonlarını sever, yanında olsa da sever olmasa da sever." "Ya tarih yazacağız, ya tarih olacağız."

MİLYONLAR MAMOŞ'LA AĞLADI
Memati'nin oğlunun ölümünün ardından söylediği Mamoş türküsü, milyonları ağlattı. Elazığ türküsü, internette tıklanma rekorları kırıyor.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.