Bugünkü
Takvim

Allahım kurtar beni

Ünlü model, peşinden Şangay'a giden eski eşine öfke saçtı: 'Bu adam normal değil. Başıma bir şey gelirse sorumlusu Ferruh'tur'

  • Saklambaç
  • 29.10.2010
ABONE OL
Allahım kurtar beni
Podyumların güzel mankeni ile 'in olaylı ilişkileri sürüyor. Sürpriz bir şekilde yaptıkları evliliklerini Ulusoy ailesinin restiyle 1 günde noktalayan ikili, bir süre daha görüşmüş ancak geçtiğimiz haftalarda yollarını ayırmıştı. Ancak yapımcılık yapan Taşdemir'in ünlü modele aşkı bitmedi.

SUÇ DUYURUSU GİBİ!
Ferruh Taşdemir, eski eşinin Şangay'a gideceğini duyunca Özge Ulusoy'la aynı uçağa bilet aldı. Şangay'da eski eşinden köşe bucak kaçan model, 'a şöyle yazdı: "Bu adam 'hayır'dan anlamıyor. Nasıl kurtulacağım Allah'ım. Bu adam normal değil. Başıma bir şey gelirse sorumlusu odur." Ferruh Taşdemir ise hâlâ ısrarlı!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.