Bugünkü
Takvim

Çocuk için alkolü bırak!

olamama nedenleri ortaya çıktıktan sonra eşlerden biri psikolojik olarak kendini problem kaynağı olarak görmeye başlar. Erkekler çocuk sahibi olmak için 6 ay önce alkolü bırakmalı. Yapılan araştırmalara göre, alkolü bırakan erkeklerin yüzde 58'i çocuk sahibi olmayı başardı.

Çocuk için alkolü bırak!
Çocuk sahibi olamama nedenleri ortaya çıktıktan sonra eşlerden biri psikolojik olarak kendini problem kaynağı olarak görmeye başlar. Erkekler olmak için 6 ay önce alkolü bırakmalı. Yapılan araştırmalara göre, alkolü bırakan erkeklerin yüzde 58'i çocuk sahibi olmayı başardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.