Bugünkü
Takvim

Prostat korkusu | Nafiz Karagözoğlu'na sorulan sorular ( 2019)

Erkeklerde 40'lı yaşlardan sonra büyüyen prostat bezi, yaşamı olumsuz etkiliyor. Cinsel hayatta da isteksizliğe ve erken boşalma sorunlarına neden oluyor. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Nafiz Karagözoğlu, çiftleri uyarıyor. İşte Dr. Nafiz Karagözoğlu'nun 2019 tarihli Takvim gazetesi yazısında okurlarından gelen sorulara verdiği cevaplar...Erkeklerde
40'lı yaşlardan sonra büyüyen prostat bezi, yaşamı olumsuz etkiliyor. Cinsel hayatta da isteksizliğe ve erken boşalma sorunlarına neden oluyor. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Nafiz Karagözoğlu, bu hastalıkta doğru ve etkili tedavinin önemine dikkat çekiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.