Bugünkü
Takvim

Kangoo makyaj yedi

Renault Beğenilen Ticarisi Kangoo'yu Makyajladı!

  • Ticari Araçlar
  • 17.03.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.03.2013 12:12
ABONE OL
Kangoo makyaj yedi
Yeni yılla birlikte Avrupa'nın bir numaralı Van üreticisi Renault, 2012 senesinde yüzde 17,4 pazar payıyla kendi sınıfında en çok satan modeli olan küçük Van serisini yeniliyor. Yeni Kangoo'da, Renault'nun yeni tasarım kimliği hemen göze çarpıyor. İç mekanda ise kalite etkisini arttırmak amacıyla ön panel yeniden tasarlandı.

Pazarın yapı taşı niteliğindeki bu küçük Van, seçilen versiyona bağlı olmaksızın sunulan üç ön koltuk ile de göze çarpıyor[1]. Bu ekleme ile Kangoo yelpazesi daha da genişliyor ve bu sayede ticari araç müşterilerinin gereksinimlerine daha iyi cevap veriliyor.

Yeni Kangoo serisi, yepyeni ve özel bir dizel motor ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. Düşük yakıt tüketim değerleri ve hem Stop&Start hem de hız kesme enerjisinin geri kazanımı sayesinde kendi sınıfında zirvede olan Energy dCi 90 Yeni Kangoo'nun gücünü daha da artıyor.
Yeni ekipmanlar arasında Yokuşta Kalkış Destek ve Geliştirilmiş Yol Tutuşlu ESC, ön panele entegre Renault R-Link multimedya sistemi ve geri görüş kamerası yer alıyor.