Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 24.02.2020 Gazete
ABONE OL

Down sendromlu tenisçi , ile maç yapacağı günü heyecanla bekliyor

'de 3 yıl önce başladığı teniste milli takıma seçilen 19 yaşındaki down sendromlu , hayranı olduğu 'la maç yapacağı günü heyecanla bekliyor. 'da 'ta yapılacak 'na katılacak olan Berfin, tarafların belirleyeceği bir tarihte sanatçıyla maça çıkacak. Berfin'in annesi , teklif karşısında büyük mutluluk yaşadıklarını söyledi.

Anlamlı maç
İzmir'de 3 yıl önce başladığı teniste milli takıma seçilen 19 yaşındaki down sendromlu Berfin Aşık, hayranı olduğu 'la maç yapacağı günü heyecanla bekliyor.'da 'ta yapılacak 'na katılacak olan Berfin, tarafların belirleyeceği bir tarihte sanatçıyla maça çıkacak. Berfin'in annesi Serpil Aşık, teklif karşısında büyük mutluluk yaşadıklarını söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.