Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Güncel
 • 26.02.2021 19:45
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 26.02.2021 20:09
ABONE OL

: Bugün na göre kazanan numaralar hangileri oldu?

için heyecan gün içinde giderek arttı ve talihliler sonuç hakkında araştırmalara başladı. Bayilere giderek milyonluk ikramiyenin talihlisi olmak için kupon dolduranlar akşam saatlerinde 'da günün ikramiye kazanan şanslı sayılarını öğrenmek istiyor. Bilindiği üzere şans oyununda geçtiğimiz yıl ağustos ayında değişikliğe gidildi. Yeni dönemde çekilişler pazartesi ve cuma günleri saat 20.00'de noter ve Milli Piyango temsilcisinin katılımıyla yapılmaktadır.

26 Şubat On Numara sonuçları açıklandı!

26 Şubat On Numara sonuçlarını öğrenmek isteyenler akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte araştırmalara koyuldu. Sonuçlar hakkında araştırmalar artışa geçerken talihliler bu saatlerde sonuçları merakla öğrenmek istiyor. Günün ilk saatleriyle birlikte kazanan numaraların listesini öğrenmek isteyenler arama motorları üzerinden araştırmalara başladı. Şimdi binlerce talihli 26 Şubat On Numara sonuçlarına göre kazanan numaralara odaklandı. Peki, bugün On Numara sonuçlarına göre kazanan numaralar hangileri oldu? İşte kazanan sayıların listesi...

26 ŞUBAT ON NUMARA SONUÇLARI

İşte On Numara hakkında merak edilen bilgiler;

ON NUMARA HAKKINDA

Yenilenen oyunun kuralları ise aşağıdaki gibi;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

SEN SEÇ

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar'dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

   SİSTEM OYUNU

   Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10'dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

   ÇOKLU ÇEKİLİŞ

   Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

   İPTAL

   Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

   NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

   On Numara haftada 2 gün çekilir: Pazartesi ve cuma günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

     Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.