Bugünkü
Takvim

'nin tetikçileri harekete geçti! Fitch 'nin kredi notunu düşürdü

'nin hamlesi 'yi gerdi. Tetikçileri hemen harekete geçti. Fitch, gece yarısı Türkiye'nin kredi notunu indirdi. 'dan alınan S-400 hava savunma sistemlerinin sevkiyatı dün de devam etti. Teslimatın 2. gününde 4. Rus uçağı Mürted'e indi

Fitch önemli değil
, tehditlere prim vermedi. 'leri getirdi. , şoka girdi. Tetikçiler ise hemen harekete geçti.
Fitch, gece yarısı 'nin notunu (BB-)'ye indirdi. Kredi değil şantaj kuruluşu olduğunu belgeledi.

DENGELER DEĞİŞİYOR
Bölgede askeri dengeler değişecek. , , ve , kontrol altına girecek.S-400'DE 2. GÜN
Türkiye, ABD'nin yaptırım tehditlerine boyun eğmedi. 'dan alınan S-400 hava savunma sisteminin sevkiyatının startı verildi. 3 parça halinde ülkemize getirilecek olan hava savunma sistemlerinin parçaları, önceki gün 3 dev uçakla Mürted Hava Üssü'ne getirildi. Rusya dün de parça sevkiyatına devam etti. Teslimatın 2. gününde, S-400 sisteminin parçalarını taşıyan 4. Rus uçağı dün Mürted'e indi. 4. uçaktaki parçalar da hangarlara çekildi. Rusya'nın parçaların tamamlanmasının ardından 192 füzeyi de deniz yoluyla Türkiye'ye göndereceği bildirildi. Askeri kaynaklar sevkiyatın birkaç ay içinde tamamlanacağını söyledi. ABD'nin tehdit, baskı ve yaptırımlarına rağmen kararlılığından taviz vermeyen Türkiye, S-400'lerle hem Suriye hem Ortadoğu hem de Doğu Akdeniz'e hakim olacak. Rusya'dan alınan uzun mevzili Hava Savunma sisteminin devreye girmesiyle Ortadoğu'ya uzanan bölgede dengeler değişecek.

kalan karakter 1000

SÜPER TÜRKİYE 2071 SÜPER TÜRKİYE 2071

Siyonist harçlı ittifakı her şeyi deneyecektir. Artık batının karşısına daha aktif para birimine geçmelidir.Rusya,çin,hindistan,Türkiye,doları yok etmek zorunda, çünkü Artık batının enstrümanı olamalıdır.faizleri ve enflasyonu indirin.şu anda konut kredileri çok yüksek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.07.2019 10:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.