Bugünkü
Takvim

Kedi kuaför

’a yönelik operasyonda tutuklanan ‘kedicikleri’ ilk şoku atlattıktan sonra mahkumların işlettiği kuaförün müdavimi oldu. El-ayak bakımı ve saç için kuaförden çıkmayan kediciklerin istekleri ise bitmek bilmedi

Kedi kuaför
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında ve ekibinin tutuklanmasına karar verilmişti. Operasyonlarda 187 kişi gözaltına alınmış bunlardan 169'u tutuklanmıştı. 'da Metris ve Silivri cezaevlerine yerleştirilen bu tutuklular daha sonra civar illerdeki cezaevlerine dağıtıldı.

DİĞERLERİ DE İSTEDİ
Kadın tutuklular , Gebze ve 'daki cezaevlerine nakledilmişti. 25 Temmuz'daki bu nakiller kapsamında 14 kadın tutuklu da Kocaeli'deki T tipi cezaevine gönderildi. Aradan geçen iki haftanın ardından 'kedicikler' yavaş yavaş cezaevi hayatına alışmaya başladı. Tutuklanmanın ve cezaevinde olmanın ilk şaşkınlığını üzerinden atan 'kedicikler', cezaevindeki sosyal imkânlardan da faydalanmaya başladı. Bu kapsamda bazıları cezaevi içinde yer alan ve kadın mahkûmlar tarafından işletilen kuaföre gittiler ve ilk bakımlarını yaptırdılar. Cezaevindeki kuaförde ortalama bir kuafördeki hizmetlerin yer aldığı öğrenildi. Tekirdağ'daki kediciklerin de kuaför istediği öğrenildi.Fiyonk modeli isteyenlerin bu talebi geri çevrildi.Fantastik saç tarzlarıyla dikkat çeken kediciklerin ay çiçeği modeli de istediği öğrenildi.Kocaeli Cezaevi'nde mahkumların çalıştığı kuaförde en çok talep prenses saç modeline geldi. Kedicikler en çok saç örgüsü talep etti. Kediciklerin cezaevindeki ilk işleri kuaföre gitmek oldu.

kalan karakter 1000

hercai hercai

A Oktar'a da lazim kuafor, sac ve sakalin boyanmasi icin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.08.2018 03:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.