Bugünkü
Takvim

Süper çocuk Joseph

ABONE OL
Süper çocuk Joseph
Ebeveynler, down sendromlu çocukları için harekete geçti. Çocuk giyim markalarının reklamlarda bu çocuklara da yer vermesini istedi. Amerika'da yaşayan 11 yaşındaki Joseph Hale, bu çağrıların ardından bir çocuk giyim markasının yüzü oldu. Gülümsemesi ve aydınlık yüzüyle herkesi mest etti. Oynadığı reklam ise tüm dünyada ses getirdi. Joseph'in ebeveynleri Andrew ve Karen, şunları söyledi: "Down sendromu, Joseph'in özelliklerinden yalnızca biri. Gördüğünüzden çok daha fazlası var. Fiziksel olarak engelleri var, doğru. Fakat insanlar peşin hükümlü davranıyorlar. Hiçbir şeyin garanti olmadığını, kimseyi yargılamamak gerektiğini birbirlerine öğretebilirler."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.