;

'Can'lı yayın

Türkiye’ye iftiralar attı. Kendisini maaşa bağlayan Almanya için ülkesini sattı. Kaçtığı Almanya’da eşi Dilek Dündar’a da ihanet ettiği anlaşıldı. ’ın Berlin’de CNN Türk spikeri Duygu Demirdağ ile yasak aşk yaşadığı iddia edildi...

Canlı yayın
Can Dündar yıllarca Türkiye'de gazetecilik yaptı. Ancak son dönemde FETÖ'nün maşası haline geldi. MİT TIR'ları haberiyle devlet sırlarını ifşa etti. Türkiye'yi karalamaya doyamayan Dündar, sonunda Almanya'ya kaçtı. Burada korumaya alındı. El üstünde tutuldu, maaşa bağlandı. Karşılığında ise Türkiye'ye iftira atmaya devam etti. Batı medyası onu hep 'dürüst' olarak tanıttı. Ancak dürüstlüğü de yalan çıktı.YAKIN ARKADAŞLARI AYARLADI
Bir internet sitesi 'ın Berlin'de CNN Türk spikeri Duygu Demirdağ ile yasak aşk yaşadığını iddia etti. İddialara göre Can Dündar, Çağlayan'daki Adalet Sarayı önünde silahlı saldırıya uğradığında kendisini kurşunların önüne siper eden Dilek Dündar'a ihanet etti. İddialara göre CNN Türk spikeri Duygu Demirdağ'ın Almanya'da firari bulunan Can Dündar ile görüşmek üzere sık sık Berlin'e gitti. Demirdağ'ın son dönemde 10-14 Ekim 2016, 13-17 Mart 2017 ve 2-4 Eylül 2017 tarihlerinde Berlin'e giderek Dündar'la görüştüğü iddia edildi. İddiaya göre ikilinin buluşmaları, Dündar ve Demirdağ'ın yakın arkadaşları tarafından sağlandı ve yasak aşk bu kişiler tarafından da teyit edildi.
Etiketler:
  • 06 Eylül 2017, Çarşamba

kalan karakter 1000

Yusuf Yusuf

Vatanına ihanet edenin eşine ihanet etmemesinimi bekliyordunuz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.09.2017 09:48
Yusuf Yusuf

Bunlar Şeytanın geinden gen almışlar Yalan ihanet dolan yapıları müsait. Bunlar olmasa cehennemin odunu kimler olacak. İnşaallah dünya da da yanarlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.09.2017 09:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.