Bugünkü
Takvim

De Geert lan!

Türk ve Müslüman düşmanı lider Wilders , tam sahtekar çıktı. Aslen lı değil Endonezyalı bir Yahudi'nin oğlu olduğu ve saçlarını her gün sarıya boyattığı anlaşıldı.

ABONE OL
De Geert lan!

'nın lideri Geert Wilders, karanlık geçmişini gizledi. Özgürlük Partisi'ni (PVV) kurup, İslam düşmanlığını körükledi. Nazi geçmişlerinden kurtulamayan diğer liderler panikledi. Demokrasiyi de insan haklarını da öteledi. Hepsi o sahtekarın çizgisine geldi.

Türk düşmanlığı ile de tanınan Wilders'in, aslında Hollandalı dahi olmadığı tespit edildi. Annesinin, Endonezyalı bir Yahudi olduğu belirlendi. Batılı görünebilmek için her gün saçını civciv sarısına boyatan Neonazi'yi, dipten çıkan siyahlar ele verdi. Böylece hayatının yalan olduğu kesinleşti.


* Wilders sarıya boyamadığı takdirde kısa süre içinde saçları simsiyah olacak... Kimseyi kandıramayacak. Faşist Wilders'in annesi, Endonezya'nın tanınmış Yahudi ailelerinden birine mensup çıktı.

GERÇEKLER
1- ANNESİ ENDONEZYALI'YDI
2- SİYONİSTLERE UŞAKLIK YAPTI
3- KORKUDAN 12 YIL TATİLE ÇIKAMADI
4- BÜTÜN YABANCILARA DÜŞMANDI
5- İKİ YIL GİZLİCE İSRAİL'DE KALDI
6- ASLINDA YDI
7- KİMSEYİ SEVMEYEN PSİKOPATTI

YALANLAR
1- BUNU SIR GİBİ SAKLADI
2- 'KATOLİĞİM' PALAVRASINI SALLADI
3- KÜRSÜDEN CESUR NUTUKLAR ATTI
4- MİLLİYETÇİLİĞİN ARDINA SIĞINDI
5- 'ÇALIŞIYORDUM' YALANINA SARILDI
6- HOŞGÖRÜ MASKESİNİ TAKTI
7- GİZLEMEK İÇİN GÖÇMENLERİ SUÇLADI

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

Şeytanın insan kılığına bürünmüş şekli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2017 13:30
UzakSes UzakSes

Vaaay Igrenc-Barbarlar!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2017 12:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.