Bugünkü
Takvim

Ümitli bekleyiş

Göle ağ atan 2 arkadaşın bulunduğu şişme oldu. Hayrettin, yüzerek kurtuldu. Ümit, karanlık sularda kayboldu

Ümitli bekleyiş
Kocaeli'nde önceki gün Hayrettin Yalçın (33) ile arkadaşı Abdullah Ümit Ortaç (26) şişme ile göle açıldı. İkili ağ attı. Bu sırada hava karardı. Çıkan şiddetli rüzgar ile bot oldu. İki arkadaş kendilerini bir anda suyun içinde buldu. , yüzerek karaya çıkmayı başardı. Arkadaşının peşinden gelmediğini görünce polise aradı. İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, jandarma, 112 Acil ve Kocaeli Sahilleri Su Kazalarını Engelleme Merkezi bölgeye gitti. Gece gölette yapılan aramalara rağmen bulanamadı. Dün sabah arama çalışmalarına yeniden başlanırken, çalışmalara görevli dalgıçlar da katıldı. Müzisyenlik yapan Abdullah Ümit Ortaç'ı arama çalışmaları devam ederken, babası Hamdullah Ortaç ile Hayrettin Yalçın üzüntü içerisinde çalışmaları izledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.