Bugünkü
Takvim

hayatını kararttı

Yılmaz Kızıloğlu, 9 ay önce soğuk algınlığı şikayetiyle hastaneye gitti. Adama teşhisi konuldu. le 4 kez kemoterapiye girdi. Sağlıklı olduğu ortaya çıkan adam şikayetçi oldu

Yanlış teşhis hayatını kararttı
Erzurum'da tam anlamıyla bir hastane skandalı ortaya çıktı! Yılmaz Kızıloğlu (45), geçen Şubat'ta soğuk algınlığı ve yüksek ateş şikayetiyle Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi'ne gitti. Vücudunda çıkan yağ bezelerinden örnek alındı. Yrd. Doç. Dr. Betül Gündoğdu, adama, 'Lenf bezi kanseri' teşhisi koydu. Tedaviye başlanmasını istedi. Dünyası kararan Kızıloğlu, 4 kür kemoterapi tedavisi aldı. Bu sırada başka bir doktor, yeniden tahlil yapmasını istedi. Adamın sağlıklı olduğu ortaya çıktı. Buna sevinemeyen adam, doktor ve hastane hakkında suç duyurusunda bulundu.

Sinan AYDIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.