Bugünkü
Takvim

Dikkat satabilir!

seçimden sonra çark etti! Övdüğü herkesi yerdi! "Kimsenin adamı değilim. Anında satarım" dedi! Gözler para ödememek için Hakan'ın köşesini tekzip köşesine çeviren 'a çevrildi!

ABONE OL
Dikkat satabilir!
'ın 'teki köşesi "tekzip köşesi" haline geldi. , para çezası ödemek yerine Hakan'ın köşesinde tekzipleri tek tek yayınladı! Ama Hakan kendisini satan Aydın Doğan'a mesajı yolladı! Hakan, 1 Kasım'dan sonra döne döne başdöndürdü. Ekrana çıkarıp saz çaldırdığı HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'ı, her daim övgüler yağdırdığı CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi anında eleştirdi.

'BANA GÜVENMEYİN'
İşte önceki gün bir röportajda da kendisine "Neden bu kadar kolay adam satıyorsun?" sorusu yöneltildi. Hakan ise şu yanıtı verdi: "Buna 'adam satma' denebilirse... Evet, satıyorum. Hakiki gazeteciler, adam satanlardır. Benim siyasetçilerle ilişkim böyle bir ilişkidir. Ben 40 yıl aynı kişiyi öven ya da 40 yıl aynı kişiyi yeren eski tip gazetecilerden değilim... Kimsenin adamı değilim, goygoycusu da değilim. Hiç kimseye verilmiş bir sözüm yok. Dolayısıyla sakın bana güvenmeyin, anında satarım." Hakan'ın bu sözleri üzerine gözler Aydın Doğan'a çevrildi! Sosyal medya kullanıcıları "Hakan şimdi de patronunu satabilir" dedi.

kalan karakter 1000

nükte nükte

satan satana vatanını satan şerefini satan mevkisini satan ne çok müşterimiz varmış ne satarsak alıyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 09.11.2015 16:27
Turgut Turgut

Bu Hokan Ahamadi nin hanimi var ise hemen terk etmesi gerekir bu sözden sonra..

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 09.11.2015 12:58
alemci alemci

satılmışın sattığından ne olur işi bitiremediler baronlar tapınakcılar hepsini satar tasviye eder yakındır.. çünkü.ak parti yine iktidar erdoğan hala güçlü..

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır1
cevapla 09.11.2015 11:51
kürdoğlu kürdoğlu

yakışır

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır1
cevapla 09.11.2015 10:52
doganer doganer

daha bunlar yakinda evlerinde tombala ve cekilislere katilacaklar satilmis alcaklar allah ellerinizi irkinizi kurutsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 09.11.2015 10:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.