Bugünkü
Takvim

Erkek şoför kaldı

ABONE OL
Erkek şoför hamile kaldı
Antalya'da Otobüsçüler Odası tarafından başlatılan uyuşturucu testinde, O.C isimli erkek şoförün idrar testinde çıktığı iddia edildi. O.C'nin kendi idrar tahlilinden şüphe duyacağı için başka birisine ait idrarı farklı bir yolla tıp merkezine sokmuş olacağı ihtimalinin olduğunu ileri sürdü. Otobüsçüler Odası Başkanı Ali Tüzün, Antalya'da görev yapan bin 100 şoföre bağımlılık testi yapıldığını 10'unun bağımlı çıktığını, bunların da çalıştırılmadığını belirtti. Tüzün, hamile şoför iddasıyla ilgili "Hastane böyle bir durumun olmadığını söyledi" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.