Bugünkü
Takvim

: Hayatı durdurun

HDP: Hayatı durdurun
, Ankara sını siyasi propagandaya çevirmeye devam etti. Dün partiden yapılan yazılı açıklamada, "Barış için Ankara'da yan yana gelenleri alçakça katlederek onların seslerini susturmayı amaçlayanlara inat hep birlikte hayatı durduralım" denildi.

DOKTORLAR GREVDE HASTALAR MAĞDUR
Türk Tabipler Birliği ve Mimarlar Odası gibi STK'lar dün iş bıraktı. Eylemin bugün de devam edeceği açıklandı. TTB'nin bu eylemi üzerine yurt genelinde on binlerce hasta, hastane önlerinde çaresizce beklerken, birçok vatandaş mağdur oldu.

DİYARBAKIR'DA GEZİ
HDP'nin yavru partisi DBP, Diyarbakır'da "Halkımızı her akşam tencere tava çalmaya, ses çıkarmaya çağırıyoruz" açıklaması yapmıştı. Tencere-tava protestosu dün Diyarbakır'da başladı. Diyarbakır'da dün saat 20.00'de birçok mahallede tencere tava çalma eylemi yapıldı.

kalan karakter 1000

orhan orhan

esas bu demirtaşı durdurun...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.10.2015 19:38
oğuz göktürk oğuz göktürk

İnsanlarda eğer bu teröristi dinleyip sokağa çıkarsa ve hayatı durduralım gibi masallara inanırsa demekki.sokağa çıkanların hiç bir şeyden ve birlikten yana olmadıkları belli olur.kaostan nemalananların.ALLAH belalarını versin ülkeye alçaklık yapmaktan başka hiç bir işe yaramaz.bu adiler.mecliste yemin etmiş onursuzlardır.namus ve şeref bunlar için bir şey ifade etmez.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.10.2015 13:29
zeki zeki

senin yargilanacagin gunler cok uzakta degil PKK bozuntusu.milleti sokaga dokmeye kiskirtmaya, kaosa davet et bakalim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.10.2015 11:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.