Bugünkü
Takvim

İstanbul ı'nda faciadan dönüldü

Petrol yüklü da arıza yaptı. bebek sahline çok yakın bir noktada güçlükle demir atabildi.

ABONE OL
İstanbul Boğazı'nda faciadan dönüldü
İstanbul ı'ndan Karadeniz'e açılarak Rusya'nın Kavkaz Limanı'na gitmesi planlanan "King Edward" adlı petrol tankeri, dün akşam Bebek sahili açıklarında arıza yaptı. Denize demir atan tanker, Bebek sahiline çok yakın bir noktada durdu. İhbar üzerine olay yerine gelen Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından müdahale edilen , daha sonra tekrar hareket ederek kurtarıcı gemiler eşliğinde Yenikapı'ya götürüldü.

UCUZ ATLATILDI
Bebek'teki olaya evinden tanık olan Feyyaz Yücel, "Dümeni kilitlenmiş bir gemi Çamlıbahçe'ye doğru sürüklenmeye başladı. Gemi geri manevra yapmaya çalıştı. Yanlamasına neredeyse boğazı kapladı. İstanbul Boğazı'nda büyük bir facianın eşiğinden dönüldü" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.