Bugünkü
Takvim

Taşeron kafa

ABONE OL
Taşeron kafa
Afyonkarahisar'da kar temizleme çalışmaları sırasında, tam bir "Taş kafalılık" örneği sergilendi... Temizlik çalışmaları nedeniyle yolu kapatmak isteyen görevliler, bir ucunu çöp tenekesine bağladıkları şeridin, diğer ucunu ise taşeron firma işçisinin koluna bağladı. İşçi, yaklaşık 10 dakika boyunca iş makinelerinin kar temizliği yapılacak caddeye girmesi için koluna bağlanan emniyet şeridiyle beklemek zorunda kaldı. Bir esnafın çekip sosyal medyada yayınladığı ilginç fotoğraf, tepkilere neden oldu.

DİREK DEĞİL İŞÇİ
İşçinin direk gibi kullanılmasının insanlık onuruna yakışmadığını belirten vatandaşlar, uygulamayı kınadıklarını bildirdi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Teftiş Kurulu ise tepki çeken görüntü için 'direk' soruşturma başlattı. İş müfettişi 'a giderek olayı araştırmaya başladı.
Afyonkarahisar'da kar yağışının ardından başlatılan temizlik çalışmalarında ilginç bir görüntü ortaya çıktı. Bir temizlik çalışanı, Ordu Bulvarı'nı trafiğe kapatmak için emniyet şeridi çekti. Şeridin bir ucu çöp tenekesine bağlandı. Diğer ucunu bağlayacak yer bulamayınca şerit işçinin koluna bağlandı.

kalan karakter 1000

ali çiçek ali çiçek

mevsimlik işçiye kadro verin sayın başbakan ben sizin samimimi olduğunuza ozaman inanırım

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 14.02.2015 15:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.