Bugünkü
Takvim

Diren Mustafa

Üniversiteli Mustafa, lenfoma iyle mücadele ediyor... 'dan başlatan arkadaşları istiyor

ABONE OL
Diren Mustafa
Çağın vebası , genç-yaşlı, küçük-büyük tanımıyor. Gelişen teknolojiye rağmen bu illet herkesin yakasına yapışıyor. 23 yaşındaki üniversiteli Mustafa da kanserle mücadele ediyor. İstanbul Samatya Devlet Hastanesi'nde lenfoma kanseri tedavisi gören annesiyle birlikte yaşıyor. Maddi durumu iyi olmayan delikanlıya destek için arkadaşları, 'da DirenMustafa hashtag'i (başlık etiketi) ile seslerini duyurmaya çalışıyor. "Mustafa daha 23 yaşında. Tedavi için pahalı ilaçları almakta zorlanıyorlar. Arkadaşımıza yardım edin" diyen arkadaşları, vatandaşlara ve yetkililere çağrıda bulunuyor.

YALNIZ DEĞİL
Kansere karşı verdiği savaşta arkadaşlarının yalnız bırakmadığı Mustafa, iyileşeceği günü sabırsızlıkla bekliyor. Gençler, etmek isteyenlerin İş Bankası 1370 0096627 numaralı hesabı kullanabileceğini
belirtiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.