Bugünkü
Takvim

Siyonist abluka

ABONE OL
Siyonist abluka
İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarında ölen Filistinliler'in sayısı 750'yi aştı. Yaralı sayısı ise 4 bin 700'e yaklaştı. , şimdi de psikolojik saldırılara başladı. Filistin'de dün gece ihya edilen Kadir Gecesi öncesi Mescid-i Aksa'yı ablukaya aldı. Dünyanın çeşitli ülkelerinden, Filistin'den ve Batı Şeria'dan gelen 40 bin kişinin Mescid- i Aksa'ya girmesini engellemek için Kudüs şehir kapısını kapattı. Siyonistler, kutsal mekan giriş için 50 yaş sınırı getirdi. Bu arada 40 ülkeden İsrail'e 5 bin Yahudi'nin savaş gönüllüsü olarak gittiği iddia edildi.

BM OKULUNA ATEŞ
İsrail, dün Beyt Hanun'da sivillerin sığındığı BM okulunu havaya uçurdu. 15 kişi öldü. Bu arada HAMAS İzeddin el-Kassam Tugayları, Ben Gurion Havalimanı'nı, M75 füzesiyle vurduğunu duyurdu.

MESCİD-İ AKSA'YA GİRİŞ YASAĞI
Gazze'yi yakıp yıkan Tel-Aviv, dün de Mescid-i Aksa'yı ablukaya aldı. Kutsal mekana, 50 yaş altı Müslümanlar'ın girmesini yasakladı.

MEVLÜT YÜKSEL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.