Bugünkü
Takvim

Gülen'in altın nesli ik çıktı

, 'in prensi olarak tanındı. Hocası için "Onun bir gülüşüne bütün malımı feda ederim" dedi. Gülen'in altın nesli için oğlunu yetiştirdi. Ama , Ramazan günü içkili yakalanarak cemaatin geldiği durumu özetledi

ABONE OL
Gülen'in altın nesli alkolik çıktı
Fethullah Gülen'in prensi olarak bilinen 'in oğlu , Ramazan gününde lü araç kullanırken yakayı ele verdi. Olay dün sabah 04.00 sularında İstanbul'daki Zincirlikuyu Mezarlığı'nın yakınlarda gerçekleşti. Trafik polisleri, sabah Ali İpek'in kullandığı 06 AT 458 plakalı siyah Ferrari'ye çevirme yaptı. Alkollü araç kullandığını tespit edilen Ali İpek 57 promilli çıktı.

HEM DE RAMAZAN GÜNÜ
Daha önce de 2 kez alkollü araç kullanırken trafik polislerine yakayı ele veren İpek'in ehliyetine bu kez 5 yıllığına el konuldu ve bin 468 lira ceza ödedi. Yasaya göre İpek bir kez daha içkili direksiyon başına geçerse hapis cezası alacak. Ali'nin babası Akın İpek müridi olduğu için "Tebessümüne tüm malımı bağışlarım" derken, cemaatin önemli ismi olarak tanınıyordu.

ALEMCİ NESİL
Yetiştirmek istediği yeni nesillere "Altın nesil" adını veren Fethullah Gülen ve altın tüccarı müridi Akın İpek'in yetiştirdiği nesilden olan Ali İpek'in Ramazan günü içkili çıkması ise büyük bir takiyye olarak yorumlandı. Olayı duyanlar "Bu adamlar din sömürüsü yapıyor. Kendileri ise lüks ve zenginlik içinde, dinden bihaber mi yaşıyorlar?" yorumlarını yaptı. Geçtiğimiz günlerde ayet ve hadislerle açıklama yaparak TAKVİM'e din dersi vermeye kalkan Akın İpek'in oğlunun ise Ramazan günü aleme çıkması ise "Akın İpek din dersini önce oğluna versin" şeklinde yorumlandı.

MEHMET ALİ BERBER

kalan karakter 1000

Ramazan Ramazan

Değerli Arkadaşlar ;
Ben de dindar bir ailede büyüdüm.Biz de yıllarca kandırıldık ki hala kananlar vardır.Bir kere bu benden mantığını bırakmamız lazımdır.Din iman edebiyatı yapıp müslüman kesimden her türlü rantı içerde veya yurtdışında elde etti herkes ancak bu rant büyük olduğu için kesinlikle kendileri sapıttı zaten haram para ile iman birarada olmaz .Müslüman maddiyatını helal elde edecek etmeli şükür benim babam adamın dibidir haram toz zerresibi eve yanlışlıkla dahi olsa getirmez bu hassasiyet de olmak lazımdır cemaatlare siyasete vs kendini kullandırmamalı müslüman ve muhafazakar kesim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.08.2015 09:33
Hayrus Hayrus

Akın ipekin resimdeki yüzüne bakın esrar çekmis hali var. Ogluda beterini yapar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 21.07.2014 00:42
yusuf yusuf

allah haklarından gelsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır2
cevapla 20.07.2014 19:20
ceyhun ceyhun

şimdi alkol alanlar kötü insanlarmı..öyleyse dünyanın çoğu kötü..

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır15
cevapla 20.07.2014 18:40
hasret hasret

sen ne sandin ALLAHin haram kildigi sey iyimi olacakti

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır3
cevapla 21.07.2014 00:57
Hayrus Hayrus

Ali karaköylü dogru yazmıs diyecegimiz yazacagımız birsey kalmadı bütün yorumcuların altına imzamı atıyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır1
cevapla 20.07.2014 17:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.