Bugünkü
Takvim

Mr. Ananas'a derin sorgu

Mr. Ananas'a derin sorgu
Fethullah Gülen'e ait telefon dinlemelerinde bir çok iş adamı ve cemaatin önemli bağlantılarını açık eden TUSKON Genel Sekreteri Mustafa Günay, kayıtların ortaya çıkmasının ardından acil olarak Pensilvanya'ya çağrıldı.

KABAK ONUN BAŞINA PATLADI
Konuşmalarda açık olarak Gülen'e Mustafa Koç, Ali Sabancı, Turgay Ciner, Mehmet Nazif Günal gibi isimlerin cemaat ile olan ilişkilerini anlatan, Koç'a giden ananaslardan bahseden ve Uganda'daki petrol rafineri ihalesini Koç'a vermek için Gülen'den izin isteyen Günay'ın dinlemelere takılması üzerine cemaat, Günay'dan bir rapor istedi. Günay'ın telefonundan dinlenmiş olabileceklerinden şüphelenen cemaatin ağır topları, Günay'ı acil olarak Pensilvanya'ya çağırarak TUSKON Genel Sekreteri'nden dinlemeler konusunda malumat aldı. Cemaatin önde gelenlerinin Günay'a şu soruları yönelttiği öğrenildi: Telefonun dinlendiğini biliyor muydun? Ananas meselesini neden söyledin? İşadamlarının ismini neden verdin?

kalan karakter 1000

gezgin gezgin

aforoz etmişlerdir kesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 19.01.2014 22:00
aykut aykut

Başbakan bunların burnundan fitil fitil getirecek!!! Daha yeni uyandı Başbakan!! Sahtekar Fethullah Gülen! Ajan! dind istismarcısı... 2013 yılının en tehlikeli zatı!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 19.01.2014 17:57
OrTa YoL OrTa YoL

FETULLA CEMAATİ eşittir SATILIK RUHLAR CENNETİ. Tabii ki istisnalar kaideyi bozmaz. o istisnalar hala uyumuyorsa tabii

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 19.01.2014 16:44
Nihat Boylux Nihat Boylux

Siz hiç Söyletene bakmıyor musunuz? Allah dilerse bülbül gibi konuşurlar ...Peygamber efendimize sahipleniyorlar Rabbimiz'e de sahip çıkacaklar elimizi çabuk tutalım ...

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır1
cevapla 19.01.2014 15:21
mahir cankurt mahir cankurt

Ne olmus ananastan bahsettiyse kizmayin cocuga yahu belki daha bu islerde yenidir allahtan ne kadar komisyon aldiklarini acik etmedi

Aynı Görüşte misiniz?
evet23
hayır2
cevapla 19.01.2014 12:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.