Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 03.06.2013 21:01

'ta polise saldırı!

İnönü Stadyumu önünde toplanan kalabalık gruba polis biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti. Müdahale sırasında yaşlı bir kadın ise, atılan taşlara hedef olmamak için polise sığındı.

Beşiktaşta polise saldırı!
Akşam saatlerinde İnönü Stadyumu önünde toplanan yaklaşık bin kişilik grup, n uyarısına aldırış etmeyince müdahale ile sonuçlandı. Çevik kuvvet ekipleri ile birlikte grubun önünü kesen polis müdürü, 'provokasyona gelmeyin ve dağılın' uyarısında bulundu. Ancak uyarıları dikkate almayan grup üyeleri, polise taş ve şişelerle saldırdı. Bunun üzerine harekete geçen ekipler, göstericilere biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti. Yapılan müdahalenin ardından göstericiler Gümüşsuyu Caddesi üzerindeki ara sokaklara dağıldı. Zaman zaman yeniden toplanan grup ile polis ekipleri arasında benzer görüntüler yaşandı.

Öte yandan, müdahale sırasında yaşlı bir kadın göstericiler ile polis arasında kaldı. Yaşlı kadının, atılan taşlara hedef olmamak için polis ekiplerine doğru koşarak kendisini emniyete almaya çalıştığı gözlendi.
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ölen olurda kına yakarsın memur ölen olurda kına yakarsın memur

Polisin orantısız güç kullanması yüzünden bunlar meydana. Kaos ortamı kimin işine geliyorsa kına yaksın bi yerlerine..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 04.06.2013 04:22
memur memur

ne gazı ya vur emri verin polise amerıkan polısı yetkılerı istiyoruzzzzzzz plastıkm mermıyı sıkın gitsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 03.06.2013 22:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.