Bugünkü
Takvim

Bekarlığa veda

in çocuğu zenci doğdu. Telaşlanan ünlü aileler, kızlarına 'Bundan sonra yok' dedi. Zengin gelinler de ne yöneldi. Oyuncak siyahi bebekler ise espri konusu oldu

Bekarlığa veda
Bekarlığa veda gecesinde siyahi dansçıyla birlikte olup zenci bebek dünyaya getiren sosyetik gelin, zenginleri kara kara düşündürdü. Ünlü aileler, önlem için düğmeye bastı. Evlilik hazırlığı yapan kızlarına, " yok. yapın" baskısı yapmaya başladı. Skandal, geçen yaz patlak verdi. Türkiye'nin tanınmış 2 ailesinin çocukları, Çırağan Sarayı'nda evlenmeye karar verdi. Düğün arifesinde gelin ve damat, "bekarlığa veda partisi" düzenledi. Sosyetik gelin, partide içkinin dozunu kaçırdı ve siyahi bir dansçıyla birlikte oldu. Ertesi gün yaşadıklarını hatırlamayan gelin, Çırağan Sarayı'nda dünyaevine girdi. Mutluluklarını bir bebekle taçlandırmak isteyen çift, doğum için ABD'ye gitti. Ancak Türk çiftin bebeği zenci doğdu. Damat gelini terk edip, Türkiye'ye döndü. Zenci bebeğin babasının ise Nijeryalı bir dansçı olduğu öğrenildi. Gözlerin çevrildiği sosyetik aileleri ise bir telaş sardı. Zenginler, çocuklarının zenci bebek gibi kötü bir sürprizle karşılaşmamaları için harekete geçti.

DANSÇIYA VETO
Evlenecek kızlarını kenara çeken aileler, "Bekarlığa veda partisi düzenlenmeyecek. Bundan sonra kına gecesi yapılacak" baskısı yaptı. İşini şansa bırakmayan aileler bununla da yetinmedi. Kına gecesine bir tane bile erkek dansçının çağırılmamasına karar verdi. Sosyetik gelinler de partiye veda edip, kına gecelerine odaklandı. Yüzleri gülen kına gecesi organizatörleri ise "Talebe yetişemiyoruz" dedi.

OYUNCAK BEBEK FOBİSİ
Zenci bebek skandalı, cemiyet hayatının gündemine bomba gibi düştü. Trajik olayın esprileri ise sınır tanımadı. Olayın medyaya yansımasının ardından sosyetikler gittikleri partilerde zenci bebek hediyeleriyle karşılaştı. Herkes oyuncak bebeklerle konuyu espriye döker oldu. Bundan hoşlanmayan ve bebek fobisine yakalanan zenginler ise "Bize oyuncak bebek getirmeyin" mesajı vermek zorunda kaldı.

YOK BÖYLE BİR GEN
Adı açıklanmayan siyahi bebeğin sosyetik annesinin yaşadıkları, "yılın olayı" diye kayıtlara geçti. Uzmanlar ise bekarlığa veda gecesindeki kaçamağı bilimsel olarak değerlendirdi. Tıp otoriteleri, olağan dışı durum için, "Siyahi çocukları olan çiftin soy ağacına bakmak gerekir. Bu durum, genetik karışımdan da kaynaklanabilir. Yani siyahi bir gen, nesiller sonra ortaya çıkabilir" ifadesini kullandı.

MEVLÜT YÜKSEL

kalan karakter 1000

gökhan gökhan

beyaz anne beyaz baba ! zenci çocukları olabiliyormuş :) Ben şu soy ağacına bakıp geliyorum !

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 25.05.2013 22:01
VARDAR... VARDAR...

GEÇEN GÜN BENİ TANIYAN BİR VATANDAŞIMIZ EN GÜZEL İÇECEK AYRAN DEDİM...BAŞBAKANIN DEDİĞİ GİBİ DEDİ...YOK DEDİM BENİM DEDİĞİM GİBİ...GÜLÜŞTÜK...SAHİ BAŞBAKANIMIZ DAHA YENİ BUNU SÖYLEDİ...BEN 1985 LERDEN BERİ AYRAN A SEVDALIYIM...HASTAYIM ADETA AYRANA...AYRAN BİR YANA...DÜNYA BİR YANA ARKADAŞ...BAZEN TAKILIYORUM ARKADAŞLARIMA...AYRAN OLMASA DÜNYAYA GELMEZDİM BEN ARKADAŞ...DİYORUM...GÜLÜŞÜYORUZ...MİLLETİMİZE HAYIRLI AKŞAMLAR MÜSLÜMAN ANADOLUM...EY ANADOLUM...SEN TOPYEKÜN BARIŞ ADASI OLMAYA LAYIKSIN...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.05.2013 21:42
VARDAR... VARDAR...

SAYIN BAŞBAKAN...ANADOLU TOPLUMUNU İKİ İLLETTEN ÖZENLE KURTARMAYA ÇALIŞIYOR...SİGARA İLLETİ....EV ALKOL İLLETİ...ALKOLÜN OLDUĞU YERDE İŞTE BÖYLE TOPLUMSAL YOZLAŞMALAR...AHLAKSIZLIKLAR OLUR.BEYİNLERİ UYUŞTURARAK ALINACAK OLAN ZEVK...OLMAZ OLSUN...!!! ŞARAP ANTİOKSİDANMIŞ...E DAHA GÜZEL ANTİOKSİDAN VAR...NAR SUYU...VE KARADUT SUYU...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 25.05.2013 21:36
VARDAR... VARDAR...

ZENGİNLER...!

O ÇOCUKLARA NE VERDİLER...PARADAN BAŞKA... TOPLUMUN BAIZ KESİMLERİ ÇOCUKLARINA NE VERİDLER Kİ ...? BİR ADET HİT ŞARKISI OLAN ŞARKICI DELİKANLININ KONSERİNDE KÜLOT ATAN KIZ EVLATLARDAN NASIL AİLE KURULUR...? KİMLER...VEYA KAÇ ZENGİN ANADOLU TOPLUMUN AHLAKİ,İNSANİ,VİCDANİ VE DİNİ DEĞERLERİNİ KIZLARINA VEYA OĞLANLARINA ÖĞRETİYOR...? YAZIK REZALETE BAK YAHU...İYİKİ DANSÇI AFRİKALI...DANSÇI BEYAZ OLSAYDI...DAMAT YILLARCA BENİM OĞLUM VAR DİYE ÖĞÜNECEKTİ...? NE İĞRENÇLİK YA RABBİ...?

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 25.05.2013 21:33
alipapa alipapa

Tıp otoritesi değilim ama soyağacına değilde DNA sına bakmak yeterli olacaktır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 25.05.2013 11:05
Yasemin Yasemin

Ben galiba biliyorum kim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.07.2013 15:56
Hamsi Hamsi

Afrikada bir zenci kabilesinin reisinin çocuğu olmuyormuş... ve bu kabileye bir beyaz doktor gelmiş... reise çocuğunun olabileceğini söylemiş. reisde heyecanlanmış ve kabul etmiş.. demiş ki eğer bir çocuk sahibi olmamı sağlarsan dile benden ne dilersen.. ama bunu beceremezsen kafanı alırım demiş.. beyaz doktorda kabul etmiş.. gel görki reis kısırmış ve çocuğu kesinlikle olmazmış.. doktor ne yaptıysa çocuk olmamış.. Bizim zavallı beyaz doktorda reisin karasıyla kendisi beraber olmuş... gel git zaman kadın doğum yapmış.. ama ortada bir sorun var... çocuk beyaz...reis gelmiş bu durumu doktora sormuş.. ben kara, hanım kara çocuk neden beyaz diye.. doktor akmış işler kötü.. iki beyaz atın arasındaki siyah tayı göstererek bunun olabileceğini izah etmeye çalışmış.. bunun üzerine de reis doktorun kulağına eğilerek.. aman doktor sen karıları bende atları karıştırmayayım bundan sonra demiş...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.05.2013 00:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.