Bugünkü
Takvim

Cinayet maçı

nda arkadaşının anahtarlarını çalan genç, ev almak için para biriktiren komşunun evinde dehşet saçtı...

Cinayet maçı
İstanbul Sultangazi'de 10 Mayıs günü 3 çocuk annesi (43) kalbinden bıçaklanmış halde, oğlu Kerim Kiray tarafından bulundu. Elleri ve ağzı koli bantları ile bağlanan Hürriyet Kiray, yaşamını yitirdi.

ANAHTARI ÇALDI
Dedektifler, evin kapısının zorlanmadığını ve 20 bin lira değerinde ziynet eşyası çalındığını belirledi. Polis, olaydan bir gün önce askere giden evin oğlu Volkan Kiray'ın 10 gün önce nda evinin anahtarını kaybettiğini saptadı. O gün halı sahada maç oynayanlar ve seyirciler sorguya alındı. Tribünde oturan 'ın maç sırasında Volkan Kiray'ın anahtarlarını çaldığı ortaya çıktı. Volkan Kiray'la mahalle arkadaşı olan Abdullah Alkan cinayeti itiraf etti. Alkan, Kiray ailesinin ev almak için para biriktirdiğini bildiğini, cinayeti para için işlediğini söyledi. Gözcülük eden E.T., E.P ve yaşları 18'den küçük 4 kişi daha gözaltına alındı.


Emir SOMER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.