Bugünkü
Takvim

lara ı

ABONE OL
Sinemalara seks baskını
İstanbul'da filmi oynatıp, seyretmeye gelenlerin ları polis basmaya devam ediyor. 30 gün içinde Beyoğlu Hisar Sineması'nda 42, Şişli Rüya Sineması'nda 30 ve önceki akşam Kartal Sinema 73'de, 24 kişi gözaltına alındı. Şişli'deki sinemasının arka tarafında ilişkiye girenlerin de bulunduğunu belirten polis, aralarında 1 Alman ve 1 Meksikalı'nın da olduğunu açıklamıştı. Turistler, adı belirtilen sinemaya gay haftasına katılmak için geldiklerini açıklamıştı. Haftada 1 gün gay partisi yapılan sinemaların mikrop yuvası olduğunu belirten polis, gözaltına alınanlar arasında bulunan 1 Türk'ün ise HİV virüsü taşıdığı belirlemişti.

İÇLERİNDE DEDELER DE VAR
Asayiş dedektifleri, Beyoğlu ve Şişli'den sonra Kartal'da bulunan Sinema 73'de de uygunsuz ilişki yaşandığı ihbarını alınca harekete geçti. 10 polis, bilet alıp belli aralıklarla içeriye girdi. Polisler, 100 kişilik sinemanın çeşitli koltuklarına oturdu. Eski yapım bir porno filmi kısa süre izleyen polisler, sinemadakilerin uygunsuz ilişki yaptığını belirleyince, 'polis' diye bağıran biri ışıkları yaktırdı. Sinemada bulunan ve gözaltına alınan 24 kişinin çoğunun evli, bazılarının da torun sahibi olduğu belirlendi.

Barış SÖZAL

kalan karakter 1000

ERDOĞAN ŞAHİN ERDOĞAN ŞAHİN

BU SİNEMA İŞLETENİNİN RUHSATI İPTAL EDİLMELİ İSMİ DEŞİFRE EDİLMELİ VE ASLA İŞYERİ AÇMA RUHSATI ÖLENE DEK VERİLMEMELİ. ORAYI KAPATIR BAŞKA YERİ AÇAR VEYA BAŞKASININ ADINA AÇAR YİNE YAPAR ALLAH BİLİR KABAHATLER KANUNUNDAN İŞLEM YAPILMIŞTIR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 14.05.2013 09:20
ERDOĞAN ŞAHİN ERDOĞAN ŞAHİN

BEN KADIN OLSAM BİR ERKEK İLE İLİŞKİYE GİREN BİR ERKEK İLE ASLA BIRAKIN SEKSİ YANYANA GELMEM BU BİR TERCİH DEĞİL SAPIKLIKTIR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 14.05.2013 09:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.