Bugünkü
Takvim

Arabulucu

ABONE OL
Arabulucu
Türk yargı sistemine yeni giren ve tüketici, tahliye, trafik kazası, nafaka, çocuk velayeti, boşanma gibi olayları mahkemeye gitmeden çözüme kavuşturacak "arabulucular" haziranda görev alacak. 28 yaşındaki , Türkiye'nin ilk ve deneyimli arabulucusu olacak. ABD'de arabulucu olarak çalışan Tan, deneyimlerini Türkiye'de uygulayacak. ABD'nin Ohio'daki Columbus Adliyesi'nde arabuluculuk yapan Avukat Gizem Tan, son derece tatlı bir heyecan yaşadığını belirterek, "Bu sistem Türkiye için büyük yararlar sağlayacak" dedi. Hüsniye ORAL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.