Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 28.03.2013 Gazete
ABONE OL

Evliliğe smaç

Filenin sultanlarının yıldızı , evlilik maçını kaybetti. 7 yıllık eşi Orkun'dan boşanan Neslihan, ayrılık sonrası evine kapandı...

Evliliğe smaç
Voleybol camiası şokta! Filenin sultanlarının yıldızı , 8 yıllık eşi ile yollarını ayırdı. 5 yaşında Zeynep adında bir kızları olan çift, boşanmanın ardından konuşmama kararı aldı. 'Örnek çift' olarak gösterilen Milli Takım ve 'nın yıldızı Neslihan ile Galatasaray Voleybol Şube Sorumlusu Orkun Darnel'in ayrılığı, Türk spor dünyasında yankı uyandırdı.

GEREKÇE ANLAŞMAZLIK MI?
Çiftin yakın çevresi, bir süredir ikilinin anlaşmazlık yaşadığını iddia etti. Geçen yaz ünlü müzik grubu Red Hot Chili Peppers'ın basçısı Michael Peter Balzary, Neslihan'a ilan-ı aşk etmişti. Ayrılık sonrası evine kapanan Neslihan'ın Twitter hesabından paylaştığı mesaj niteliğindeki bazı tweetler dikkat çekti...

DİKKAT ÇEKEN TWEETLER ...
* "Kendi kanatlarıyla uçmayı sever Yay'lar. Kimseye aldırmadan."
* "Umudunu kaybetme balım; şu hayatta bir şeyin bitişi, her zaman başka bir şeyin başlamasına sebep olmuştur..."
* "Hem yaşar hem de yaşatır bir Yay. Yeter ki, karşısındaki yaşamaktan korkmasın."
* "Değer verdiğiniz insanların sizi önemsediğini sanmak ve öyle olmadığınızı fark edince o his..."

'ANLASARAK BOSANDIK...'
Milli voleybolcu Neslihan Darnel'in eşi Orkun Darnel, TAKVİM'e boşanma ile ilgili konuştu. Neslihan Darnel ile boşanması ile ilgili sorulara yanıt vermek istemediğini söyleyen Orkun Darnel, "Neslihan hanımla karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde anlaşarak boşandık. Boşanma sonrası da, aramızda yaptığımız anlaşma gereği kesinlikle konuşmama kararı aldık. Biliyorsunuz bir çocuğumuz var" dedi.

Mevlüt YÜKSEL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.