Bugünkü
Takvim

!

İşsiz vatandaşın kimliği kayboldu. Uyanıklar, onun adına çok sayıda şirket kurdu... Talihsiz adamın payına düşen ise 500 bin TL'lik vergi borcuydu!

ABONE OL
Vergi rekortmeni!
'da kendi halinde bir bireydi. 2004 yılında iş aramak için İstanbul'a gitti. Bu sırada kimliğini kaybetti. Yeni kimlik için başvuru yapıp tekrar köyüne döndü. Ancak 'in sıradan hayatı, uyanıklar yüzünden alt üst oldu. Talihsiz adam, adresine gönderilen 500 bin TL'lik vergi borcu nedeniyle adeta yıkıldı. Ardından bir araştırma yaptı. Adına İstanbul, Ankara ve Kocaeli'de toptan gıda, inşaat malzemeleri, yedek parça, reklam hizmetleri ve medikal malzemeleri pazarlama şirketlerinin kurulduğu ortaya çıktı.

'ETİM NE BUDUM NE'
İşsiz olan Özdemir, karşı karşıya kaldığı gerçekle şoka girdi. Zanlılar hakkında suç duyurusunda bulunan Özdemir, "Yahu benim etim ne budum ne. İşsizim. Bu vergi borcunu nasıl öderim. Yetkililer yardım etsin" diye feryat etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.