Bugünkü
Takvim

3 yum geliyor

3 stadyum geliyor
(TOKİ) ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanan protokoller çerçevesinde , Adana ve Sakarya'ya yapılacak yumların ihale tarihleri belli oldu. TOKİ, Trabzon'da yapılacak Akyazı Spor Kompleksi'nin ihale sürecini başlattı. Bünyesinde 40 bin seyirci kapasiteli stadyumu da barındıran kompleksin ön yeterlik ihalesi, 14 Şubat'ta yapılmıştı. Stadın teklif alma ihalesi ise 8 Nisan'da yapılacak. Adana'da 33 bin seyirci kapasiteli stadyum için 10 Nisan'da, Sakarya'da 25 bin seyirci kapasiteli stadyum için 30 Nisan'da ihaleye çıkılacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.