Bugünkü
Takvim

Anket-i memnu

Fuhuş çetesi, zengin müşterileriyle "memnuniyet anketi" yaptı. Notu düşük çıkan kadına, akıl almaz cezalar kesti

ABONE OL
Anket-i memnu
, son yılların en ilginç operasyonuna imza attı. Yaklaşık 2 ay izlenen fuhuş çetesi, 200 polisin operasyonuyla çökertildi. Çetenin elindeki çoğu yabancı uyruklu 20 kadın kurtarıldı. Çete üyesi 20 kişi gözaltına alındı. Emniyette ifadeleri alınan kadınlar, şok edici bilgiler verdi. E.Y adındaki kadın, "Zengin müşterileri ağlarına düşürüyorlar. İlişkiye girmek istemeyince bizi dövüyorlar. Sürekli hakaret ediyorlar ve sokağa adım bile attırmıyorlar. Bir müşteriden yardım istedik. O da gidip bizi satan kişilere söylemiş, günlerce dayak yedik" dedi. Ayrıca polis, kadınların ifadelerinden, fuhuş çetesi üyelerinin, "Müşteri memnuniyeti" anketi yaptıklarını da ortaya çıkardı. Çetenin, ilişki sırasında müşterilerin isteklerini yerine getirmeyen kadınlara, çarşıya çıkmama, parasını ödememe cezası verdiği öğrenildi. Ankette şikayet edilen kadına, dayak atıldığı, işkence yapıldığı da tespit edildi.

'İŞÇİLİKLERİ ÇOK İYİDİR'
Çetenin, ağlarına düşürdükleri zengin müşterilerine, "Bizim kızlarımızın yüzleri çok güzel olmayabilir. Özellikle işçilikleri çok iyidir" dedikleri belirlendi. Polis, aralarında doktor, öğretmen ve sekreterlerin de bulunduğu kadınların gittiği müşterilerin listelerine el koydu. Liderliğini Mehmet T. ve Gürcistan vatandaşı Hatuna A.'nın yaptığı çetenin 20 üyesinin sorgusu sürüyor.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.