Bugünkü
Takvim

Kötü havadis

'de sokaktan toplanıp ormana bırakılan 300 köpeğe zehirli mama verildi. Baygın bulunan hayvanlardan 3'ü öldü. Vahşetin mimarları ise aranıyor

ABONE OL
Kötü havadis
İstanbul, insan eliyle yapılan bir vahşete ev sahipliği yaptı! 'de belediyelerin sokaktan toplayarak ormana bıraktığı 300 , zehirli mamayla öldürülmek istendi. Toplu köpek itlafı girişimi, Göktürk Köyü yakınındaki ormanlık alanda önceki gece yaşandı. Köpekleri beslemek için ormana giden hayvansever Burhan Özkan, beslediği köpeklerin yanına gelmemesinden şüphelendi.
Çevrede araştırma yapan Özkan, çok sayıda köpeği bitkin halde yatarken buldu.

70 KÖPEĞE SERUM TAKILDI
Özkan, olay yerine hemen veteriner çağırdı. Skandalı duyan hayvanseverler ise olay yerine akın etti. Zehirlenen toplam 300 köpek için ormanlık alanda seyyar hastane kuruldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, köpekler için veteriner, kuru gıda ve ilaç gibi ihtiyaç malzemeleri gönderdi. 70 köpeğe serum takılırken, durumu ağır olan 6 köpek çeşitli kliniklere kaldırıldı. "Zehirli mamadan zehirlendikleri" iddia edilen köpeklerden 3'ü kurtarılamadı.

SUÇU REDDETTİLER
JANDARMA, skandalın ardından soruşturma başlattı. Bir hayvansever, olaydan köydeki mandıra sahiplerini sorumlu tutarkan, ifadeleri alınan köylüler ise köpeklerin belediye tarafından zehirlendiğini öne sürdü. Arnavutköy Belediyesi ise suçlamaları reddetti.

kalan karakter 1000

MANSUR DİKİCİ MANSUR DİKİCİ

OSMANLI ;İSTANBUL'DAN ALINIP TOPLU ŞEKİLDE, BİR ADAYA BIRAKILAN VE ORADA AÇLIKTAN BİRBİRİNİ YİYEN KÖPEKLERİN AHINDAN YIKILDI DİYEN HOCALARIMIZ VARDIR..!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.09.2011 09:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.