Bugünkü
Takvim

Bardak kanla doldu

17 yıllık polise kahvaltıda 14 yaşındaki oğlu çay bardağı fırlattı. Çılgına dönen polis, oğlunu 4 el ateş ederek öldürdü. Sonra da kafasına sıkarak intihar etti

ABONE OL
Bardak kanla doldu
'taki acı olay, dün sabah saatlerinde TOKİ Konutları'nda meydana geldi. Gece mesaisinin ardından eve gelip yatan 17 yıllık polis (39), kahvaltıda birbirleriyle kavga eden oğulları Furkan ve Fatih'in gürültüsüne uyandı. Çocuklarına yorgun olduğunu ve uyumak istediğini söyleyen Aydın, oğlu Fatih ile tartıştı. İddiaya göre, 14 yaşındaki Fatih, babasına çay bardağı fırlattı. Çılgına dönen polis, yatak odasından tabancasını alıp, bu yıl liseye kaydını yaptıran oğlu Fatih'i, eşi Sevim (37) ve çocukları Furkan (12) ile Barış'ın (5) gözleri önünde, art arda 4 el ateş açarak öldürdü. Paniğe kapılan Sevim Aydın çocuklarını da yanına alıp can havliyle kendini dışarı attı. Polis baba ise tabancayı kendi başına sıkarak intihar etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.